وام ازدواج ۵۰ میلیونی

تاریخ انتشار: ۳ ماه قبل
وام ازدواج 50 میلیونی

براساس تصویب کمیسیون تلفیق بودجه در سال جدید تبصره 16 لایحه بودجه سال 99، وام ازدواج از 30 میلیون تومان برای هر نفر به 50 میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

این وام به کسانی تعلق می‌گیرد که در سال 1399 جهت دریافت وام ثبت‌نام کنند و تا به حال نیز از این وام استفاده نکرده باشند، همچنین تاریخ عقد زوجین نیز باید از یکم فروردین ماه 1396 به بعد باشد.

بازپرداختی که برای وام 50 میلیونی در نظر گرفته شده است، 7 سال معادل 84 ماه به مبلغ ماهیانه تقریبأ 650 هزار تومان می‌باشد. نرخ کارمزد وام ازدواج نیز همان 4 درصد است.

البته این مصوبه زمانی اجرایی می‌شود که در جلسه علنی مجلس تصویب و توسط شورای نگهبان نیز تأیید شود. با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی مجلس و جلسات آن و شورای نگهبان تا اطلاع ثانوی، احتمالأ تا پایان فروردین این مصوبه اجرایی می‌شود. 

متقاضیان وام ازدواج جهت ثبت‌نام ابتدا باید از طریق سامانه اینترنتی وام ازدواج به نشانی www.ve.vbi.ir اقدام کرده و با تعیین بانک و دریافت کد رهگیری ثبت نام خود را تکمیل کرده و منتظر اعلام نوبت از طریق پیامک باشند. سپس به بانک مراجعه کرده و مراحل دریافت وام را تکمیل کنند. 

برای کسب اطلاعات کامل از شیوه ثبت نام و شرایط دریافت وام می‌توانید به مقاله‌ی وام ازدواج و شرایط دریافت آن در همین وبسایت مراجعه نمایید.

برچسب ها

کرونا قرضه وام ازدواج 50 میلیونی وام ازدواج